Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slackware64

    csendes tag

    válasz nyunyu #141 üzenetére

    Hello!

    Tudom, hogy nem nekem szólt, de ...

    "Legyszi probald meg ki nema modban (# hosszan nyomva kapcsolja ki/be), mit csinal a hangero gomb, ha hivnak, kikapcsolja-e a rezgest, vagy sem." Kikapcsolja.

    "milyen gyorsan lehet USBn masolni hattertar modban a memoriakartyara" ~10.000 kbyte/sec, a telefon belső memóriájára 4.000 kb/s.

    "az MP3 lejatszoja tud-e komplett konyvtar tartalmat nevsorrendben lejatszani"

    Ha olyasmire gondolsz, hogy egy saját válogatásalbumotmappát hozol létre, különböző előadókkal, albumokkal, stb., akkor...

    1. Nem. id3v. tag-ek alapján válogatja szét a zenéket albumok/előadók/műfajok szerint. Ha létre is hozol egy saját mappát, magát a könyvtárat nem fogod tudni kiválasztani a zenelejátszóban (tehát szerintem szerkesztened kell a tag-eket, pl. az album legyen minden esetben "nyunyu").

    2. Igen. Ha ez az egyetlen általad létrehozott mappa tartalmaz zenéket, akkor a lejátszóban van "Összes szám" opció. Itt viszont megint tag-ek (az egyes dalok címei) alapján határozza meg a sorrendet, nem a fájlnevek alapján.

    Remélem tudtam segíteni.

    Üdv,
    Slackware64

Új hozzászólás Aktív témák