Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz Maximum1 #20078 üzenetére

    Sajnos ez egyre elterjedtebb magatartás, hogy mindenki azt várja, hogy szájába repüljön a sült galamb. Ha szólnak érte, akkor fel van háborodva, ahelyett, hogy azt mondaná: bocsi, figyelmetlen voltam. Jaaaa, hogy más ideje nem drága? Persze. Elképzelem, ahogy az általad felvázolt új topicban csak gyűlne és gyűlne a sok lusta ember, akik mindannyian a megoldásra várnak, és egymástól kérdezgetik ugyanazokat a kérdéseket, miközben a tapasztaltabb júzerek meg messziről elkerülik a topicot, mert elegük van a lusta emberekből.

    Egy időben én is olyan voltam, hogy akkor is válaszoltam egy kérdésre szakmai fórumban, ha előtte 10 hozzászólással ott volt a válasz. Aztán elegem lett abból, hogy egyesek annyi tisztelettel nincsenek mások felé, hogy minimális információt megpróbálnak maguknak összehalászni a már elmondottak alapján, vagy legalább végignézik a drágáért vásárolt készülékük kézikönyvét és opcióit...

    És igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy az ember nézzen utána vásárlás előtt. Nem 500 forintot, hanem inkább 50e forintot ad ki az ember egy ilyen okostelefonra, ami azért nem a zsebpénz kategória. Szép is lenne, ha minden hasonló értékű kiadásnál csak úgy vaktában bemenne az ember az első boltba, és utánaérdeklődés után megvenné az első útjába kerülő cuccot.

Új hozzászólás Aktív témák