Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz BalanceR #20974 üzenetére

    Ööö, hogy miért váltottam? :D Ezt most nem tudom pár sorban leírni, olvass el egy tesztet, jelenleg a Galaxy S a csúcskategóriában játszik. ;) És nekem ugyanannyiba fájt, mint amennyiért eladom a Spica-t, így nem is volt kérdés...

    duffbeer: lehet visszanézek azért néha, végülis most is itt vagyok. :D Sok embert megkedveltem itt, engem meg sokan megutáltak, dehát ilyen az élet. :DDD Na meg a Spica-t is kedveltem/kedvelem most is. nagyon jó kis készülék a maga árkategóriájában, LG, Hauwei és társai sehol sincsenek mellette, ez tény.

    Kakumix: kövess, esküszöm nem bánod meg! :K A GPS problémákat úgy tudom az újabb romokban már megoldották - nem ígérem, hogy kipróbálom, mert van navim a kocsiba, azt használom. Spica-ra pl. fel sem tettem az IGO-t.

    Próbaképp belenéztem az Asphalt 5-be (rajta van gyárilag).. hú b*sszátok meg, ez bizony szebb, mint a PS2-es Gran Turismo volt anno, és röccenés nélkül megy...

    Spica vs. Galaxy S összehasonlítás szerintem nem lesz, max pár sorban. Miért? Nem lenne fair, annál sokkal jobban szeretem a Spica-t. Nem döngölöm a földbe az elődöt. :N
    Kijelző minősége, annak mérete, gyorsaság... sorolhatnám, mindenben jobb (még szép, jóval többe is kerül!). Itt kapásból nem érdekel a Froyo SD-re való telepíthetőségének lehetősége: 1,8 Gb-nyi helyre lehet telepíteni! :Y

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák