Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz dutrás #65 üzenetére

    Fogyasztói társadalomban élünk, ha valaki megengedheti magának, hogy megvegye és tetszik neki, akkor teljesen lényegtelen, hogy mennyire használja ki a tudását az eszköznek, ő boldog, mert tetszik neki és elégedett vele, még ha nem is tudja, hogy még miket lehet vele csinálni akkor is, és a cég is boldog, mert eladta jó pénzért.

    Én sem érzem azt, hogy különösebben szükségem lenne okosórára, főleg, hogy mostanában amilyen órákat látok csuklókon, kifejezetten gagyinak hatnak, de normális áron egy Watch-ot én is szívesen beszereznék. Nem tudom pontosan miért, mert van szép órám, tárgyalásokon ritkán kell részt vennem, ha meg ott vagyok, most mindegy, hogy csak rezeg-e a telefonom, vagy kiírja az óra, hogy mi jött, mert megtisztelem annyival az embereket, hogy nem az órámat fogom nyomogatni. Ennyi erővel a telefont is csesztethetném közben, ugyanakkora bunkóság szerintem. De ugyanakkor pedig imádom az ilyen tech csecsebecséket, elektronikai műszerész vagyok, érdekel ez a téma, és pont ezért vennék akár egy watch-ot, vagy mondjuk okoslámpát (amit itthon szintén egy felesleges vacaknak tartanak, pedig a Philips Hue kifejezetten jó és praktikus cucc).

Új hozzászólás Aktív témák