Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    válasz dutrás #65 üzenetére

    "egy tipusról van szó aminek az ára igen borsos" - ez relatív. Mihez képest? A telefonom pl. 2.5-szeresébe került. A Breitlingem árának meg csak a töredékébe.

    "van egy két ismerősöm aki kifejezetten butatelefont keres magának" - nekem is vannak ilyen ismerőseim, bár azok nem keresnek, hanem már van nekik. Az okostelefon mellett. Melóban a butatelefont használják, mert ha dolgozik, akkor neki csak telefonálnia kell tudni, az okostelefont meg melón kívül használja.

    "Én úgy gondolom a többség szerint nincs" - én meg úgy gondolom, hogy a többség nem engedhet meg ennyit magának, illetve nem ér meg nekik ennyit, vagy csak nem szeret órát hordani. Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha hirtelen 1000 Ft lenne az ára, milyen hosszú sorok állnának a boltok előtt. A fikázók többsége is ott állna.

    "Még egyetlen gyártó sem tudta azt bizonyítani hogy erre elengedhetetlen szüksége van a társadalomnak" - nem is kell bizonyítani. Elengedhetetlen szüksége meg szerintem senkinek sincs rá. Ez egy kényelmi, sokaknak hasznos eszköz, de nem elengedhetetlen.

    PS: a mindig az rövid i betűvel írandó

Új hozzászólás Aktív témák