Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz gilfoyle #79 üzenetére

    Nézd szerintem nem szar, nekem a koncepció nagyon tetszik, tök jó lenne ha kiváltaná a tabletet és a telefont. De technikai korlátok vannak jelenleg. Nem tudnak jobb kamerákat belepsszírozni, ahogy nagyobb telepet sem, pedig ha 2 eszközt kivált, akkor többet lesz nyomkodva. A gyűrődés látható azért akkor is, ha van tartalom a kijelzőn, ha meg ott matatsz akkor brutál érezni. Azt elfogadom, hogy személy szerint téged ezek nem zavarnak, ezzel nincs baj, de ettől függetlenül, ha lehetne megoldanák, hogy ne legyenek meg ezek a gondok, mert mást meg zavar. Majd később, egy felturbózott "dex" móddal el tudom képzelni, hogy a legtöbb usernél kiváltja a pc-t vagy laptopot is átlag felhasználásra, mert hazamész és vezeték nélkül rákapcsolódik a bill, egér, monitor. Szóval nagyon jó koncepció, és ha fentiek teljesülnek, akkor a 7-800k nem is lenne sok érte, hiszen egy tablet, telefon, laptop hármasra több is el tud menni a legtöbb esetben.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák