Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TiMoN

    senior tag

    válasz tomee007007 #3473 üzenetére

    De a TMX nél mehet a dolog, de menjek el Budaörsre és adjam le a szervizükben.
    4300FT a bevizsgálási díj és ha elfogadom az ajánlatot akkor ezt nem kell kifizetnem, de gondolom benne lesz az árajánlatban. Attól félek, hogy magas árat fognak nekem ki kalkulálni akkor meg nem éri meg. Azért meg ugye fizethetek bevizsgálási díjat.

    Jelenleg még mindig jól üzemel a tab, igaz gyengébb üzemidővel, nem tudom mi a plafon amiért érdemes lenne megjavíttatni, mivel nem pesti vagyok így macerásabb is eljutnom szervizbe, hogy beszéljek velük szóban. E-mailen nem éppen gördülékenyek...

    idézem őket:

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A javításról árajánlatot akkor tudunk küldeni, ha beérkezik a készülék fizetős javításra.

    Szóban vagy írásban hozzávetőleges árat sem tudunk mondani.
    A bevizsgálás és árajánlat díja bruttó 4300 forint, amennyiben személyesen adja le a készüléket az újonnan nyílt Samsung szervizpontunkon (Cím: 2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3.; Tesco parkoló. Nyitva tartás: H-P:9:30-19:00, SZ: 10:00-14:00, V: ZÁRVA) Amennyiben az árajánlatot elfogadja, ez az összeg nem kerül felszámításra.

    Megértését Köszönjük!

    Üdvözlettel,

    TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

    [ Szerkesztve ]

    -TiMoN-

Új hozzászólás Aktív témák