Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eclipse19

    senior tag

    válasz Maxximus #2210 üzenetére

    Nézegettem a weben az Android 5 review-kat, és a kommentek közt találtam egy ilyet.
    Nagyon jó.

    A Google fejlesztőközpontjában, az Android 5 fejlesztésének korai szakaszában...
    Vezető fejlesztők brainstormingot tartanak.

    Andy: Nézd már, Bob, mekkorák a mobilok mostanában. 5"-os képernyők már átlagosnak számítanak.

    Bob: Így Igaz, Andy. Emlékszel a régi szép időkre, amikor egy bélyeg méretű kijelző volt a telefonodon? Ha erősen hunyorítottál talán el tudtad olvasni rajta a szöveget.

    Andy: Tartozunk annyival a világnak, hogy visszahozzuk a régi szép időket. De hogyan? Már minden mobilnak óriási kijelzője van!

    Bob: Mi lenne, ha a betűk megint picik lennének? Hogy az emberek ne tudják elolvasni, ahogy régen?

    Andy: Hát persze Bob. De 5" colos kijelzőn? Mi a fenét kezdünk azzal a sok hellyel?

    Bob: Semmit, üresen hagyjuk.

    Andy: Jobb ötletem van Bob, színezzük fehérre, vakító fehérre.

    Bob: Zseni vagy!

    Andy: És legyenek a betűk csak néhány árnyalattal sötétebbek a háttérnél, mintha láthatatlan betűk árnyékai lennének.

    Bob: Igen, ez az! És legyenek hajszálvékonyak, és minél kisebbek, annál halványabbak!

    Andy: Igen, ez lesz az...

    És megszületett a Lollipop... :C

    Hát igen..., ahogy illetékes elvtárs mondta annak idején:
    Értem én a viccet, nagyon értem, de nem szeretem... :W

    [ Szerkesztve ]

    Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

Új hozzászólás Aktív témák