Új hozzászólás Aktív témák

  • sbalu1

    senior tag

    Sziasztok!
    Fontolgatom ennek a 8.4-es wifis verziójú tabnak a vásárlását.Jelenleg egy 7.7-es Samsung G tabom van (P6810), amit nagyon szerettem-szeretek, de lassan eljárt felette az idő.2 évig nyúztam, meglehetős elégedettségemre szolgált, pár hete még a kissé már gyengélkedő akksiját is sikerült lecserélnem egy újra.Jelenleg nagyjából annyi a problémám vele, hogy időnként már kevésnek bizonyúl a rendelkezésre álló memória, ezért pl. bezár a böngésző.Persze meglehetősen be van már lakva, sok minden fogyaszthatja a memót az általam szükségesnek tartott appokból.Nagyon eltalált darab volt ez a készülék, de amikor megláttam ezt az S sorozatot a Samutól, akkor úgy éreztem, hogy talán megszületett az utód.Ez lenne a 3.-ik Samus tabletem, az első 7'-os volt.Egy idő után mindig rájöttem, hogy egy kicsit nagyobb kijelző nem ártana és így van ez most is.Jelenleg úgy gondolom, hogy ez a 8.4-es még nem megy a mobilitás rovására, a 10'-os méretet viszont már túl nagynak tartom.Több órás kemény munkával végigolvastam ezt a topikot és most azt kérdezném Tőletek, hogy ha nem Gorilla Glass a kijelző, akkor milyen?Úgy értem ennek ellenére bírja úgy a strapát mint az?Illetve Ti raktok rá képvédő fóliát?Valamint használ valaki eredeti, Samsung, mágneses pattintású, aztalon állítható tokot?

Új hozzászólás Aktív témák