Új hozzászólás Aktív témák

  • ABal

    őstag

    válasz vladgabor #791 üzenetére

    Szerintem kiszu sem bántásnak szánta, csak úgy érzi, hogy csalódnál.
    Egyébként, ahogy egyre jobban megismerem az elvárásaidat, már én sem vagyok biztos benne, hogy megtalálnád a számításodat, de lebeszélni nem akarlak róla. Végülis nálad jobban senki sem tudhatja. Ráadásul én sem vagyok mérvadó abból a szempontból, hogy nem használom ki a maximális szabadságot, mert minden alap gyárin van. Akik szanaszét ROMolnak meg ROOTolnak engem is kiröhögnének, mert alig ismerem a rendszert. Ha nem bánsz egy kis kísérletezést és androidos ismerkedést, nyitott vagy a "másságra", akkor lehet, hogy meg tudnád szokni, de mindent alap beállításon hagyva szerintem jócskán benne van a pakliban, hogy nem leszel elégedett. Vagy még ez a tablet nem tudja megadni a számodra, amit elvársz tőle, végül is ez egy több mint egyéves konfiguráció. Vagy mittudomén :D Nem akarok okoskodni.

    Ami a használaton kívüli készenlétet illeti, azt tényleg nehéz lenne kipróbálni, el se tudom képzelni, hogy egy hétig hozzá se nyúljak.

    Számomra a misztikum határán jár már az a fajta akksi fogyasztás, amiről írsz. (Hozzátéve, hogy valóban nem próbáltam, nem tudom a Tab mire képes) Tényleg ennyire jó az iPad? Még a végén kedvem támad egyszer alaposan kipróbálni. :B

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Új hozzászólás Aktív témák