Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glocker

    tag

    válasz #33253120 #11352 üzenetére

    sajnos fogalmam sincs... tény, hogy frissíteni próbált... de belefagyott... és belehalt többször...

    egyébként: NEM "soha nem kap netet"... hanem általában nincs rajta bekapcsolva sem a WIFI sem a Mobil Data, de pl, tegnap is felléptem vele WIF-Ire többször is... Mobil Data-t is bekapcsoltam többször is... de ha végzek amivel neten volt dolgom, akkor kikapcsolom... (számomra egy telefon akkor legyen okos, ha én akarom, egyébként meg legyen telefon... ha épp nem a telefont bámulom, akkor zavar ha ilyen olyan amolyan értesítések jönnek... de lehet az lesz, hogy permanens Mobile Data forgalmat engedek neki... és valahogy elnyomom az értesítéseket...)

    amúgy rettenetesnek tartom, hogy tele pakolják sok sok számomra haszontalan cuccal, ami erőforrást is pazarol és frissíti magát ha kell ha nem... (persze más még használhatja és láthatja másként, a problémát abban látom, hogy a gyártók és forgalmazók nem engedik kellően testre-szabni... tapasztalatom szerint minél kevesebb a szolgáltatás annál kevesebb az erőforrás igény, valamint a hiba és támadási felület...)

    bocs a béna kérdéseket :-(

Új hozzászólás Aktív témák