Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz migabi24 #22010 üzenetére

    Igen cserélek, ha van jobb ajánlat az én igényeimnek. Amióta van számhordozás, ugyan az a számom. Nekem megéri a sz.hord. költsége is, mert havonta akkora a forgalmam, hogy max ~3 hó, és megtérül, ha éppen váltok. Ezen felül, ha éppen úgy adódna, hogy mondjuk egy váratlan esemény miatt, nem tudnám fizetni sem a havi alapdíjat (ami ezeknél mindíg magasabb) sem a havi törlesztőjét, akkor sincs ilyen gondom, és senkinél nem kell kilincselnem, hogy segítsen ki, stb..... Igen lehet kötni ilyesmire is biztosítást, azt is tudom, de értelem szerűen az sem kell (addig is fizetni egy ilyen díjat, sem...)...
    Ezen felül (elmúlt ~6-7 év ) átlag másfél évente váltok készüléket, és függetlenként egyszerűbb eladni is (igen lehet függetleníteni is, én is tudom, de azzal nekem nincsen macera) . Én sem álltam mindig így, hogy az életvitelembe ez nem okoz gondot, és az említett 6-7 évet megelőző időkben is mindig olyan készülékeket vettem, amire ráért a takaróm, zsebből. Annó sihéderként, ez többnyire használt készülékeket jelentett, azokból sem éppen mindíg a "csúcsot ". Nem szentírás ez, csak egyfajta aspektus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák