Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz freddirty #1999 üzenetére

    Tempered glass: masodik felvonas:

    A problemammal bementem a Speedshopba ma. Megnezte a srac es elismerte, hogy ennel ennel szebben o se tudta volna felrakni, igy valoszinu az uvegfolia lesz a bibi. Kaptam is egy ujat, amit ezuttal a srac rakott fel...

    Rakta volna, mert nala is az emlitett hiba jelentkezett. Mondta, hogy ismert hiba. Note4 eseten is elofordul ez. Igy nincs mit tenni, visszaadjak a penzem. De hat kinek kell a penz..nekem folia kell :D
    Igy nagy merszen kikertem egy foliat.

    A srac hibatlanul felrakta. Ez egy vekonyabb (kb fele olyan vastag) es rugalmasabb folia, igy jobban ratapad. Mondhatni tokeletes. A merete a ket szelen kepernyotol kepernyoig terjed, tehat pontosan kell nagyon felrakni. Ha a tuzo nap tort fenyt ad ra, akkor holo effect lathato, de ilyenkor a kijelzo amugy se nagyon olvashato (fenytores + oldalso szog). Tehat annyira nem negativum ez, csak lathato.
    Rendes korulmenyek kozott viszont nem latni hogy rajta van es nem veszit a kepernyo a szinebol.
    Extra, hogy a csomagban 2 folia van!

    Osszefoglalva a tapasztalatomat:

    Tempered glass:

    Pozitivum
    - uveg
    - strapabiro

    Negativum
    - vastag, ezert latszanak a szelei
    - nem biztos hogy a ket szele is tapadni fog
    - a hangszoronal a felso szele tukrozodik, igy olyan mintha ket szele lenne (csak a hangszoronal)
    - erosebb tukrozodes

    S6 original folia

    Pozitivum
    - vekony, szinte nem is lathato
    - jol tapad
    - erosebb feny alatt kicsit fakobb lehet egyeseknek a kijelzo

    Negativum
    - vekony, nem ved az erohatasok ellen
    - precizen kell felhelyezni

    A szineket es a fenyt mindketto egyenloen jol atereszti.

Új hozzászólás Aktív témák