Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KCsabi16

    csendes tag

    Sziasztok
    Valakinek van valamilyen tapaszta a speedshopról rendelt gyári s5 akkumulátorról? Én a napokban rendeltem de nem vagyok megelégedve vele. A másfél éves aksim kb 3és fél óra kijelzőidőt tud max 20 óra használati idővel. 5.0ás szoftverrel is ilyen volt, most a 6os szoftveren is ilyen. Szinkronizálás kikapcsolva fényerőt is csak a szabadba veszem maxra, beltérben minimum és fél fényerő között állítgatok. Főként csak netezek, fényképezek, néha játszok, az akksihasználat se ír semmi kiemelkedőt, mindig a kijelzőhasználat a legmagasabb..Energiatakarékost is próbáltam, de nem érzek semmi extra javulást. Ezért döntöttem úgy, hogy rendelek mert ezt így kevésnek tartom(és inkább nem ebayról ha van gyári itthonról jó áron)
    Az új akksit használva épphogy hozza ezt a teljesítményt.. Aki rendelt már ilyen aksit, neki bevált?
    Másik: Eleinte nagyon gyors volt a 6os szoftver, ám mióta belaktam néha vannak helyzetek mikor lassabb mint a lollipop, ezért gondolkodom valami CM alapú rom feleakásán. Egyedül csak a gyári kamerát sajnálom, mert sokat fotózom, és eddig nem találtam olyat ami helyettesíthetné :( Valaki nem ismer valami jó kis kameraalkalmazást? :D A Cameringo-t akartam megvenni de nagyon lassan csinálja a képeket, és olyan mintha a gyári szebbeket lőne .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés