Új hozzászólás Aktív témák

  • cyborg X

    tag

    válasz chubby2o6 #60933 üzenetére

    Igen, ezt olvastam az összefoglalóban, csak van némi gondom a play áruházzal... Mindössze csak annyi, hogy nem enged belépni...
    Net kapcsolatok rendben, alig félméterre vagyok a wifi-től, meg a böngésző , gmail működik, de play nem.
    Rendszer frissítésnél azt írja ki, utoljára frissítve 1970.01.01. :DD Kicsit sem téved a rendszer?! Rendszer idő egyébként rendben van.
    A mostani rendszer oly szinten mahinált, hogy rootolt, Xposed volt rajta. De azóta volt már rendszer törlés gyári recoveryben. Nem is volt eddig ilyen bajom, csak múltkorába beszedtem valami retek szemét (vírus) programot és mindenhova reklámokat rakott ki. Még a kezdő oldalra is! Azt nem találtam meg mi csinálja, és milyen alkalmazással sikerült beszednem, ezért gyári visszaállítást csináltam. De ahogy kezdtem ugyan úgy belakni a telót, megint valamelyik programmal beszedtem. (Egy időjárás alkalmazás szkinelőre gyanakszok.) Végső elkeseredésemben kerestem valami patch-elő progit, ami kimutatja, melyik alkalmazásban van reklám, vagy hirdetés, és ki lehet vele szedni, vagy lekicsinyíteni 0-ra. Neve nem jut eszembe, mert többet is néztem, egy sárga sájli az ikonja. A play-re is ráengedtem, de akkor még tudtam használni, de a reklámtól csak nem szabadultam meg. Ekkor először megint gyári beállítások visszaállítása, ekkor jelentkezett először a probléma és döntöttem a recovery-is törlés mellett, de a probléma nem szűnt meg.
    Ugyan találtam valami alternatív play áruházat, ami funkcióját tekintve ugyan az, csak kicsit más a felülete, de nem google alapú. ami jó is, nem is...
    Mondhatnátok, hogy nagy baj nincs, mert PC-én bejelentkezve kiválasztom a letöltendő alkalmazást, és a regisztrált készülékre települ is. Csakhogy a play-ben benne sincs!!! Ott a régi OT995, a ZTE tab, meg más átmeneti készülékek, de az i9506 sehol!! Néztem a google fiók biztonsági beállításaiban is, de ott sem jutottam előbbre.
    Megpróbáltam ugyan újratelepíteni magát az appot, de mindhiába. És még itt ez az enyhén szólva is mulatságos 1970-es rendszerfrissítés...
    Ezért gondoltam, hogy akkor kap új rendszert a teló. Kérdéses, mennyire írja felül a régi programokat, vagy viszi tovább a régi rendszer hibáit? Alkánál futottam pár ilyen kört....

Új hozzászólás Aktív témák