Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland1975

    csendes tag

    Sziasztok. 2 hete használok egy sima S22-őt. Telekomos. Rendelés után 1 hét múlva megjött. S10e-ről váltottam. Attól kicsit nagyobb, de nem vészes. Utálom a tepsiket. Ahogy én használom a telót az üzemidő számomra több mint elég. Kb.: 1,5 óra netezés 20-30 rövidebb hívás, zenehallgatás amíg tekerek a melóba oda- vissza. reggel 6 – kor veszem le a töltőről és 17-re amikor hazaérek 50-60% marad benne. Ez nekem több mint elég. Teljesen meg vagyok vele elégedve, sőt a nagy üzemidőpara miatt még kellemes meglepetést is okozott. Sokkal jobban bírja mint a S10e. Igaz abban csak 3100-as aksi volt. Ott már néha volt para nap végén, ennél nincs. Watch 4-el és Buds 2-vel hihetetlen jó ökoszisztémát alkotnak. A Watch 4-hez kapott nagy 3-as vezeték nélküli töltővel töltöm őket, mind a 3-at egyszerre. Jól néznek ki ilyenkor. Spigen Tough Armor tokot használok, nagyon jó kis tok, ajánlom. Masszív, erős és még kitámasztója is van. Nem tudom ki, hogy használja a telefonját, de szerintem átlagos használat mellett senki sem fog csalódni benne. Én nagyon szeretem és örülök, hogy megvettem.

Új hozzászólás Aktív témák