Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz Tin #120 üzenetére

    Tuti en vagyok csak csoro itt a forumon, de a 730 euros telora nem vagyok kepes azt mondani, hogy nem draga. :DDD Persze, ertem en, hogy most a csucskategoria 1000 dollar folott van, de ennek a helyzetnek a letjogosultsagat se latom. Nyilvan a piac meg mashogy latja mint en. De ha ugy ertetted, hogy az 1000+ dollarba kerulo csucstelok kozott nem draga a 730 euro, nem szoltam.

    A tartozekkuponhoz csak annyit mondanek, hogy annak csak es kizarolag akkor van erteke, ha amugy is Samsung tartozekot akarnal venni. Ha egyebkent nem vennel toluk tartozekot a kupon nelkul, akkor inkabb az is csak egy modja, hogy megtobb penzt probaljanak lefejni.

    A TWS fules amugy jo ajandek, en a Buds+-omat nagyon szeretem, de ez meg csak annak jar, aki idoben megveszi a telefont ha jol tudom.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz SkyLine3000 #130 üzenetére

    En 150-nel huztam meg magamnak a hatart. :D

    Hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem erzem a minosegbeli kulonbseget a 120 ezres Xiaomi-m es a baratnom iPhone-ja, vagy ismerosom csucs Samsung-ja kozt. Mindketto egyertelmuen gyorsabb, szebb a kijelzojuk es jobb kepeket/videokat lonek.

    Viszont amikor csak siman hasznalom a telomat es nem kozvetlenul hasonlitom veluk ossze, ezek a hianyossagok nem zavarnak. Ami pluszt adnanak nekem, azt egy het alatt teljesen megszoknam es onnantol kezdve ugyanolyan erzes lenne nekem hasznalni azokat a telokat, mint a mostanit. Legalabbis a korabbi telo upgrade-jeim alapjan en ezt vettem eszre magamon.

    Szerintem amugy sok csucstelot hasznalo embert nem is a telefonja hianyossagai zavarjak, hanem a tudat, hogy van mar jobb, gyorsabb, szebb.

    Mindenesetre amugy a legkisebb S21 nagyon bejon nekem feketeben, lehet 1-2 ev mulva le is csapok ra hasznaltan, ha beesik a fajdalomkuszobom ala az ara. :D Meg persze ha a mostani telom meghal. Ha meg keson patkol el a mostanim, jo lesz az S22 is, az ugyis szebb lesz meg jobb. :D

Új hozzászólás Aktív témák