Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Tin #490 üzenetére

    Kezdesz átmenni lenézőbe, arra meg nem vagyok vevő, szóval az utolsó komment a témában. Ezt írtad: Kicsit tul van misztifikalva ez az akkuido, mintha egy olyan merce lenne, ahol a leghosszabb akkuido a legjobb, es semmi mas nem szamit. Mindezt ugy, hogy a telefon 1 ora alatt feltoltheto a sajat toltojevel maximumra, es fel oraja barkinek lehet napkozben arra, hogy toltse.

    Eleve rosszkor írtad rossz helyre, mert egy ideje már csak a szokásos iphone vs samu flame kapcsán volt porondon az üzemidő, ez meg akkor is így lenne, ha az egyik 3 év 1 napot bírna, a másik meg 3 év 1 nap 1 percet. Ezen túllendülve jegyeztem meg, hogy ha eltekintünk a faszméregetéstől, és általánosan beszélünk a témában, akkor igenis nagyon-nagyon fontos dolog a jó üzemidő, nincs túlmisztifikálva a jelentősége. Ennyit jegyeztem meg. Ennek lehet oka 1-1 extrémebb nap is, vagy olyan user, aki erősebben terheli a készüléket. Általános beszélgetés lett volna ez, általános témáról. De te valamiért elvitted ezzel az agresszív, fölényeskedő stílussal egy teljesen más irányba, amivel pont te érted el, hogy vitát generáltál, nulla tanulság és információtartalom nélkül. Így semmi értelme. Mondjuk nekem így is volt, felkerültél a listára akikre nem szabad időt vesztegetni, mert csak értelmetlen kommunikáció sülhet ki a dologból. További kellemes fórumozást.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák