Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sun777

    tag

    válasz Gyarmati_ #2133 üzenetére

    Nem, ezen vagyis az S21FE (Snapdragon) változaton nincs működő GCAM! :( én is azt vadászom már egy ideje, de nincs!
    Persze lehetne, mert snapdragonos samsungokra szokott lenni, de valahogy senki nem foglalkozik vele.

    Vannak bulvár újságok amik kiírják hogy váó, van gcam, de csak addig jutnak el hogy elindítják, azt már nem várják meg hogy működik is-e... ugyanis az összes gcam verzió 2-3 másodperc után lefagy ezen a telefonon és tkp. nem használható .
    Ugyanez igaz a félkész verziókra is: vannak "lebutított"/hamis gcam appok amikben nincs HDR, meg képjavítás, tehát gyakorlatilag pont az nincs ami jobbá tehetné a gyári kamera apptól...

    S20FE-n jól működött, itt meg nem. XDA fórumot érdemes figyelni ott van egy külön S21FE GCAM topik, bár ott meg az a baj hogy sokaknak az exynosos változat van (tudjátok, ennél a modellnél pont fordítva van: mi kaptuk a (szerintem) jót, azaz a snapdragonos verziót, de EU-n kívül, azaz pl. USA-ban, távolkeleten stb. ezúttal nem a snapdragonos változat van, hanem exynosos van (engem is meglepett hogy S21 FE-ből létezik exynos-os is, azt hittem végre már csak snapdragonosként jött ki, de nem, ez csak itt van).
    Emiatt a külföldi fórumokon nagyon vegyes az arány, meglepően sok az exynosos S21FE tulaj és ezért ha ki is hoznak gcam-et, az valami exynos-ra áthackelt vacak többnyire és nekünk nem jó, nem lesz HDR stb, el sem indul. Próbáltam. Kár!)

Új hozzászólás Aktív témák