Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz janeszgol #120 üzenetére

    Igen a Vodánál a listaár nem változik az előfizetési díj növekedésével, egyedül részletfizetési opciót kínálnak, de azzal sem less olcsóbb. Viszont asztal alatti kedvezményeket szoktak osztogatni, nekem legutóbb amikor előfizut újítottam adtak 60 vagy 70 ezer Fortint készülék kedvezményt, cask azt Kellett mondanom egy telefonos ügyintézőnek hogy át akarom vinni az előfizetéseimet a T-hez, mert ott olcsóbbak a készülékek és központilag rárakták a szerződésre a kedvezményt, lehet trükközni :D

    Egyébként a tesztfotók minőségétől én sem vagyok elájulva, nem rosszak, de én csúcs-Samsungtól többet várnék, kicsit tényleg puha rajzolatú minden, az első képen pl. a térkő akár járda is lehetne, nagyon minimális részlet marad meg a mintázatából.

    Múlt héten megnyomogattam mindhárom S20-at a Allee-s Samsung store-ban, nekem gyors menüböngészgetés, 1-2 honlap megnyitása közben semi extrát nem adott a 120 Hz (pedig átállítottam, elég logikátlan, hogy külön almenüpontban van a felbontás állítástól, és amíg a felbontást a másik menüpontban nem állítod át, addig nem tudod kiválasztani a 120 Hz-et, pedig a szabály hogy vagy-vagy le van oda írva, szóval logikusabb lenne, ha ott ha bepipálod a 120 Hz-et automatikusan levegye a felbontást, de egyelőre ez nem megy…), lehet ez is olyan mint az iPhone X kijelzőjén a "flickering", valaki látja-valaki nem. ;) Továbbá a sima S20 és S20+ hátlapja tényleg elég csúnya, és a hátlapi üveg is vékonyabbnak tűnik mint az Ultra-nál, vagy legalábbis kézben fogva kevésbé tűnik masszívnak, bár lehet az Ultrát érzetre is csak a hatalmas méret tolja meg. Továbbá design szempontjából hatalmas öngól hogy a csúcs széria úgy néz ki mint bármelyik idei A szériás belépő-közép kategóriás mobil, erre azért odafigyelhetnének, félreértés ne essék én sem "villogni" veszem a telefonjaimat, de azért egy 300 ezres telefontól elvárnám, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy 80 ezres, tavaly ezt azért kifejezetten jól oldották meg, mert a tavalyi S széria nagyon szép volt és minőségi hatást keltett...

    Viszont ha már a store-nál tartunk kis üveg cabinetben ki volt rakva a Z Flip is, és nekem eszembe nem jutott volna rákérdezni, hogy ki lehet-e venni, de pont valami nagyon geek csávó volt még ott mellettem és ő kivetette...vagy negyedórán át nyüstölte amíg az eladó ugye végig ott állt mellette...nekem ehhez nem lenne pofám, de mielőtt viszakerült volna a kis kalickájába én is elkértem gyorsan 2 kinyitás/összehajtásra. Az viszont tényleg nagyon vagány, atomstabilnak tűnik a hinge és a kijelzőn végighúzva az ujjamat alig érezni a crease-t...szóval a S20 família nekem előben elég csalódás volt, a Z Flip viszont iszonyat kellemes meglepetés...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák