Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz hp16 #4844 üzenetére

    Mondjuk azt elismerem, hogy Magyarországi viszonylatban az árbeli összehasonlításom nem állta meg a helyét, egy lassan 1 éves kifutó Samsung-nak természetesen alacsonyabb ára van mint egy most kiadott még ropogós iPhone-nak, ami itt mifelénk mindig alaposan túl van árazva más helyekhez képest. USA-ban és más helyen már változik a helyzet, ott olcsóbb lesz az új iPhone.

    Persze vannak előnyei az S10e-nek is (összességében én se cserélném el az SE2-vel), de az már szubjektív, hogy kinek mi a fontos. Szerintem sokan inkább elcserélnék a nagyobb tárhelyet és több RAM-ot (ha nem használják ki, pl. én sem) a sokkal hosszabb támogatásért (az S10e támogatásából már majdnem egy év elment, nem mai csirke már :) ). A kamera is inkább csak az ultraszéles miatt jobb a Samsungnál, de másképp minőségben/feldolgozásban valószínű nyer az SE2 (várhatóan iPhone 11 szinten lesz, ami szerintem főkamerában sokkal jobb mint az S10e). A kijelző az ami tényeg sokkal jobb az S10e-nél minden tekintetben, az egyáltalán nem vitás. Másik oldalon pedig ott van az erősebb és energiahatékonyabb proci.
    Szóval összességében szerintem elég kiegyensúlyozott a verseny, mindenki eldöntheti, hogy neki melyik nyújt többet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák