Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz kali #17191 üzenetére

    Telekomos volt mindkét kártya, múlt hó végén adtam le a cégeset. A Vodás kártyát kb. két hete raktam bele próbaképpen, az nincs is élesben használva, egy szimpla 0 forintért igényelhető feltöltőkártya az ajándék 15 gigával. :DDD Most 1 kártyás üzemmódban használom, így tökéletes a telefon.

    #17192: minden lehetséges kombinációval megpróbálkoztam, sajnos nem. Van egy másodtelefonom (S7 Edge), amiben egy Telekom domino kártya van, arról hívogattam magam. Ha kikapcsoltam a VoLTE-t, akkor hívásindításkor az S7 azonnal leváltott 2G-re, a tárcsázó képernyő futott kb. 10-15 másodpercig és megszakadt. A Note9-en annyi látszott ezalatt, hogy nagynehezen leerőszakolta magát 2G-re, aztán a túloldalon meg is szakadt a tárcsázási próbálkozás, és visszaugrott 4G-re. VoLTE-vel talán kicsit hamarabb szétkapcsol, de erre pontosan nem emlékszem.

    Gyanakodtam a VoWiFi-re is, kikapcsoltam, de nem lett jó úgy sem.
    Gyanakodtam a "mindig aktív két kártya" opcióra is, kikapcsoltam, semmi változás. Sőt, ezzel még rontottam is a helyzeten, mert bekapcsolva a 10-15 másodperc csend után a kitartóbb hívóknál nem bontotta a vonalat, hanem átdobta a 2-es kártyára, és ott már kicsörgött rendesen. :DDD

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák