Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CB

    senior tag

    Nagyon szép szériát alkotott most a Samsung. Nagyon kellemes kézbe venni az S6-os telefonokat is.
    Én kimondottan kedvelem az aktív tollas kütyüket, szerintem sokat dob a használhatóságon a kézi jegyzetelés, rajzok skiccelésének lehetősége.
    Mondjuk ez az üveg hátlapos telefon nem biztos, hogy bírná a karbantartó műhely közelségét hosszú távon. Talán masszív valami tokkal.

    Egyedül a pénztárcám nem bírja. Talán két generáció múlva meg tudom majd venni ezt.

    40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

  • CB

    senior tag

    válasz zombinyul #272 üzenetére

    Szerintem nézd meg ezt a videót, közben gondold végig, hogy kell-e feszegetni a gyárilag ragasztott telefonokat szétszerelés közben. Ez ugyan nem Note5, de jajjjj a sérült telefonnak.
    Egy biztos, ezeket csak ilyen módszerrel lehet szétszedni, és szerintem az már nem lesz olyan, mint amit a gyárban összeraknak.

    Link.

    [ Szerkesztve ]

    40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

  • CB

    senior tag

    válasz zombinyul #286 üzenetére

    Ja, téged beengedtek a gyárba, mikor javították a telefont?
    Biztosan nem, te is egy (legfeljebb gyári garanciális) GSM szervizben lehettél.

    Nem kötözködni akarok. Nyilván minden telefont máshogy kell szerelni, még típus családon belül is.
    Máshol van a ragasztás, fólia, stb.
    De azt nehogy megmagyarázza valaki, hogy a gyári garanciális szervizben robotok szedik szét a telefont.
    A ragasztó, az ragasztó, bármelyik szervizben bontják szét a telefont. A ragasztó oldásához hőbevitel szükséges. Gyanítom, hogy azt mindenhol hőlégfúvóval biztosítják, ha van fólia, az biztosan szakad, stb.
    Az más téma, hogy a gyári szervizben ott lehet az új fólia, a gyári ragsztó, csavar, csatlakozó, ha sérülés történik. újra lehet cserélni, és majdnem gyári állapotot lehet létrehozni.

    Egyébként ebből a szempontból sokáig a Blackbery készülékek voltak nálam az etalonok, melyeket igényesen szét lehetett bontani atomjaira úgy, hogy nem sérült semmi.
    Már ez a cég is áttért a ragasztott házra, nem cserélhető akkura.

    A lényegen nem változtat, a szerelt telefon olyan nem lesz, mint a gyárilag összeszerelt.

    [ Szerkesztve ]

    40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

Új hozzászólás Aktív témák