Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Snoop27 #928 üzenetére

    G4-nél mindenképpen jobb. Kijelzőben, hardverben, mindenben.
    Nem nagyon játszom, de ha igen, Traffic Rider.

    Heti szinten max 1-1,5 óra. Nagyon jó készségfejlesztő is (Traffic Rider). Reflexeket szinten tartja, ami életmentő is lehet akár valós vezetési körülmények között.
    Ide kapcsolódik, hogy G4-en is játszottam ezt (csúcs motor megvan, már csak a tunningra gyűjtök), de idegesített, hogy viszonylag hosszú idő amíg újratölt. Note5-ön szinte minden azonnal történik. Tök furi, hogy a töltési csíkot szinte nem is látom.

    Fényképezés auto módban jobb mint G4-nél. Manual módot nem használtam. Fókusz gyors, és kevesebb az elmosódott rontott, hibás fókusszal készített kép. A gyors elérés 2x home gomb, ami 1-2 sec ujjlenyomat olvasással együtt. Jóval kényelmesebb, és gyorsabb mint G4-nél.
    Ujjlenyomat olvasót ha rendesen beállítod, nem hibázik, és problémamentes. Nekem a hüvelykujjam, és a mutatóujjam van felvéve jobb és bal kézen külön regisztrációban (1 ujjlenyomat: hüvelykujj, 2 ujjlenyomat mutatóujj).

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák