Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    Jesszus.. lehet még napokig folytatni ezt a nagyszerű "egy középkategóriás telefon elveri multitaskingban" meg a G4, meg Zenfone2, meg G4, meg G4, meg Zenfone, stb, stb. dumát? UNALMAS. :Y Úristen.. mintha rajtatok kívül mindenki fogyatékos lenne, és nem fognák fel a kritikáitokat egy komment után.. méghozzá nem is csak ebben a topicban, hanem párhuzamosan több helyen is... elismerésem. És lám.. én is megismételtem egy kolléga fentebbi hozzászólását, mert már nagyon szükségesnek éreztem.
    Egyébként ez a sok negatívum, meg fika, meg lópikula, olyan érdekes.. először is, maximálisan megutáltatja velem az oly sokszor ismételt "csoda készülékeket", másodszor, unalmas (ó, ezt mintha már említettem volna.. hiába.. ragályos :U ), harmadszor, a hittérítés ellenére is, "csakazértis" alapon, hogy ne tegyek eleget a követelésiteknek, még pozitívabb fényben tünteti fel az S6-ot (vagy bármelyik idei csúcs Samsungot) a szememben (persze attól még egyikre se költenék pénzt).
    Ha erőszakosan támadtok egy véleményt, elképzelést, akkor azt ne úgy tegyétek, hogy a támadott eszme még erősödjön is, mert akkor az egész hiábavaló.

Új hozzászólás Aktív témák