Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz S e t h #672 üzenetére

    Bár nem tőlem kérdezted, de én (is) válaszolok rá...Bevallom őszintén, egyáltalán nem volt szükségem a készülékre, de ez a "hájtek" forma azonnal megvett kilóra és aki ismer, tudja, hogy az ilyen szögletes formák a gyengéim. A vékonysága, a megjelenése, a majdnem full kijelző a luxus anyagok érzete miatt vettem meg.
    Viszont, hogy a samsung egy tetves note 10-nél még mindig nem tudta megoldani, hogy teljesen fluid legyen a rendszer, nos ezek a laggolások, amibe samsung telefonoknál mindig tapasztalható, az egyszerűen röhejesen szánalmas. És azt is tudom, ha jön frissítés, ha csökken is, ezek mindig ott lesznek, mert hülyék hozzá ezek szerint kódolni. (kérjenek tanácsot valakitől, ha ennyire nem megy, azért itt egy zászlós készülékről van szó, nem J3-ról)...

    S10+-nál ugyanezek voltak, de azt nem értem, ha abból volt 1TB, itt most miért nincs? A másik, hogy elég gáz, hogy elsőre kifogtam egy olyat, hogy konkrétan a ceruza olyan szorossá vált benne, hogy kihúzva is látszott már kicseréléskor pár kisebb karc rajta. Bár mindenki írta, hogy szoros és az ilyen, de nálam nagyon szorossá vált 3 nap alatt. Most teljesen simán és lágyan jön ki-be a cerka. És ennek így is kell működni.

    Remélem az Apple jövőre (mert állítólag 2020-ban nagy változások lesznek) formailag is lép majd szintet, nem csak a bivalyerős cpu és a kamerákat fejlesztgeti, mert - és bár nem vitának szánom -, de egy xs max képei, videó mind szebbek még mindig, pedig azt pár hét múlva leváltják. még jobbra...

    De a telefont kézbe venni és érezni ezt a fantasztikus formát, kegyetlen jó.

Új hozzászólás Aktív témák