Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz R3wind #5 üzenetére

    A Samsungot viszont valahogy sose sikerült még megértenem. Felső kategóriában nagyon oda tudják tenni magukat, az alsóbb régiókban meg ontják a szemetet túlárazottan.

    Pedig nem sokat kell gondolkodni, hogy érthető legyen... a csúcskategória mindenhol prioritás és valahol egy cég súlyát és erejét határozza meg, lásd apple és samsung évek óta kb a 2 húzónév, és amíg az alsóbb szegmensekben egyszerűen még így is ők rakják le legjobb áron a cuccokat, és az LG, sony, htc még ennél is nevetségesebb tulárazott vackokat nyomat, addig nem is cél, hogy még jobb ajánlatokkal legyenek jelen, a feltörekvő kínaiak kintről berendelhető ajánlatai nem igazán fenyegetik még őket, majd ha nyitnak felénk és döngetik a kapukat, nyílván lesz változás, de még így is jó látni, h pl az amoledet is már elérhetővé tették középkategórában is.

    Amennyire én tudom, a fő vásárlói bázist mindig is az olcsóbb szegmensek vevői alkották, onnan dől a lé.

    A lé az a csúcskategóriából dől. :)

    Értem én, hogy meg kell fizetni a márkát, de kezdem úgy érezni, hogy maga a márka többe kerül, mint amibe a telefon előállítása.

    Sose előállítási árat nézünk... ;)

    A tesztet elolvasva érdekes, hogy csak tetszett és nem ajánlott, főként, hogy nagyon teljesértékű riválist nem is sikerült hozni, viszont az a trend tényleg durva, hogy van a samsung-apple és vannak a kínaiak, nagyon ritkán látni alternatívaként, hogy LG-t vagy sony-t említenének meg a végén... :(

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák