Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SShadow

    aktív tag

    Sziasztok telefon vásárlása előtt állok és két típusok között vacilálok:

    Az egyik az Ace 2 mert elég jókat hallottam róla szép kijelző, átlag 512-nél több memória, várhtó ICS, és a gsmarena oldalon elég jókat írtak a kameráról.
    Az egyetlen dolog ami nem tetszik a kinézete ami nekem nem annyira bejövős:((

    A másik teló a hasonló paraméterekkel rendelkező Xperia Sola.
    Ez kívülről nagyon tetszik az egyetlen amit negatívumként tudok felhozni hogy a Ram kevesebb benne ami egy ICS frissítés után lehet hogy nem a legjobb dolog:((

    Azt szeretném megkérdezni akinek ilyen telója van mennyire van vele megelégedve és kívülről tényleg olyan műanyag amilyennek látszik?
    A másik kérdés az lett volna hogy egy esetleges CM-el lehet e húzni vagy gyorsítani rajta de látom még a root sem megoldott rendesen mert elég új ez teló:(

    Azért megkérdezem a Sola tulajokat is nekik mi a véleményük.

  • SShadow

    aktív tag

    Hàt igen ez lett volna a màsodik problèmàm;(
    Van egy LG Optimus One-om teljesen meg vagyok vele elègedve ès èn mèg akkor vettem a djuice-nàl mikor csak 20ezer volt:)
    Làttam hogy olcsó a Live with Walkman gondoltam nyugdíjazom az Lg-t meg is vettem ès most jön a lènyeg:
    Egyszerüen nem lehet vele telefonàlni mindig lenèmítja a hívàs:(((
    Eddig kb 4x volt szervízbe ugyanezzel a hibàval a Concord-nàl!!
    Elöször cserèltek valamit amitöl egy fokkal jobb lett de igy is volt hogy egy hivàson belül 2x nèmított:(
    A következô hàrom szervízbe csak szoftvert frissítettek:(
    Legutoljàra azt irtàk hogy a Viber negatívan befolyàsolhatja a teló müködèsèt eltàvolítàsa utàn minden rendben (szerintetek ezek normàlisak????)
    Tök hülyènek próbàlnak nèzni:(
    A szerencse hogy az Lg-t nem tudtam eladni! Ez a szerencsèm mert most tudol min telefonàlni a LwW mivel az iCs frissítès utàn sem hasznàlható megy a hàztól!! !
    A Concord nàlam örökre leírta magàt ezzel!

Új hozzászólás Aktív témák