Új hozzászólás Aktív témák

  • trita

    tag

    Sziasztok.Szeretnék venni egy Samsungot (eddig Sony függő voltam,de picit ráuntam).A két választott,a Galaxy Alpha,és az A5.Kicsit olvasgattam nézelődtem,de mivel nőből vagyok,és ti jobban benne vagytok a témában segithetnétek nekem nagyon megköszönném.Érdekelne az Alpha miért drágább? jobb e ,mivel tud többet.Ami felé huz,az a levehető hátlap,cserélhető akksi.Az A 5 nagyon tetszik,de nem tudom női kézbe nem túl méretes e :).Ezen kivül még egy kérdés.99700 Ft ért megkapnám most az A5 öt 2 év samsung garival,2 év boltival pedig csak pár ezressel kevesebbért.Ér e annyit az a pár ezres,és ha megveszem a Samsung garival mondjuk,akkor gond esetén (vidéki lévén a munkahelyem is elég leköt) nem igen tudok futkosni a telóval.Hogy tudom szervizeltetni? Mert a bolti garisnál hozzák viszik a készüléket.Viszont kicsit félek az ilyen kis boltoktol,mert vettem már igy vizállo telot,ami sajna addig volt vizálló mig nem esett rá pár csepp eső.Persze a bolt foglalkozott velem,mondva arra nem ér a garancia.Szoval szerintetek? A5? vagy alpha? gyári garis? vagy sufni gsm? (2 év bolti háztol házig garival) ? köszönöm ha segit vki. :) :R

    Rita

Új hozzászólás Aktív témák