Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenc.

    tag

    Sziasztok!

    Én azt kérdezném, mivel nem volt még ilyen telefonom amin ne lenne fizikai home gomb (S7 van most is nekem), hogy ezeknél az új virtuális home gombos telefonoknál ,mint ez az A40 , hogy működik az ha lezárom a telefont, akkor hogy tudom felébreszteni a kijelzőt?
    Milyen lehetőségek vannak?
    Csak a ki-be kapcsoló gomb megnyomásával? Mert az úgy elég macerás, eddig mivel volt fizikai home gombom, csak rámentem és már látszódott is mi van a kijelzőn, de még nem volt feloldva a telefon.

    Ezeken a virtuális home gombos telefonokon, nincs olyan beállítási lehetőség hogy úgy működjön mint a fizikai? Tehát nyomásérzékeny home gomb például.

  • Ferenc.

    tag

    Sziasztok!

    Vannak itt olyanok akik használják ezen az A40 telefonon a Blokada [link] nevű reklám blokkolót?

    Eddig S7 -en használtam, teljesen tökéletesen ment mindig, most az A40 -re felrakva ha wifin megy az internet a telón, akkor teljesen jól is működik a blokada, semmi reklám nincs a böngészőkben és az appokban sem. Fantasztikus ez a Blokada.
    De ha mobilneten van a telefon, akkor semmilyen reklámot nem fog meg, pedig az értesítő felületen ugyan úgy írja, hogy "Kapcsolódva a Blokada vpn-hez", tehát látszólag működik(sőt ha maga a blokada appot megnyitom, megy is felfele a számlálója hogy mennyit blokkolt..) DE mégis minden reklám bejön, ha mobilnet megy a telefonon, mind megjelenik.

    Ahogy visszaváltok újra wifire, máris jól működik és semmi reklám.. Ez mitől lehet? S7 telefonba újra visszarakva ezt a sim kártyát, s ott érdekes módon, wifin és mobilneten is jól működik a blokada, mint eddig is.. (tehát nem a mobilszolgáltató szórakozik), A40 -en viszont csak wifin, mobilneten nem szűr.

    Mit kellene állítani az A40 telefonon, hogy jó legyen mobilneten is? Köszönöm.

  • Ferenc.

    tag

    válasz adabra #2767 üzenetére

    Köszi, jó felvetés, de nem használt, telekomos a sim egyébként. Ha ezt a 30-as simet egy S7-be rakom bele amiben még sosem volt 30-as sim, érdekes módon megy a blokada mobilneten is, tehát jól szűri a reklámokat, s persze wifin is. Az S7-ről kinéztem ezeket az APN beállításokat hogy miket használ az amikor ez a 30-as sim benne van.

    Majd visszaraktam az A40-be ezt a 30-as simet, meg néztem ott milyen APN beállítások vannak, de ugyan az volt mint az S7-nél, s érdekes, nem működött a Blokada reklám blokkolása.. Mint amiről panaszkodtam eddig. (egy két plusz dolog volt az apn-nél, de ha azokat is átírtam, tehát tényleg ugyan olyanra állítottam mint az S7-en, de ekkor sem szűrt a Blokada). Szóval nem értem.
    Ugyan olyan apn mobilnet beállítás mellett a Blokada működik mobilneten S7 telefonon, de az A40 telón nem. Wifin mind a két telefonon jól működik.

    Akinek van A40 telefonja, s használja a Blokada reklám blokkolót s esetleg 30-as, annak megy mobilneten rendesen? Köszönöm.

  • Ferenc.

    tag

    válasz csakb #2783 üzenetére

    Köszi, akkor egyszerűen nem értem, ez az egyik legjobb program ,s hogy pont ezen a telefonon nem működik. Megpróbálom gyári beállítások visszaállításával a telefont, hátha megoldja, legújabb frissítések is rajta vannak.

    Még egy kis felvetésem van, hogy nektek aki használ ilyen A40 telefont, nem szokott olyat csinálni ,hogy rákattintotok valamire és eltelik vagy 2-3 másodperc is mire végrehajtja?(Legfőképp képernyő ébresztés után, de van hogy a dupla koppot se veszi be elsőre). Tehát felébresztés után pl Beállítások-ra kopp, s eltelik 2-3 másodperc is mire megnyitja, aztán persze már azonnal nyitogat minden mást, meg maga a beállításokat is pl ha újra megnyitom azt, de van hogy elsőre ilyen lassú, de csak elsőre aztán gyors valóban ez a telefon.
    Az előző A3 nem csinált ilyet, az egyenletesen volt lassabb ettől, nem az hogy elsőre kicsit lassabb aztán pörög.

Új hozzászólás Aktív témák