Új hozzászólás Aktív témák

  • SzikraHuszár

    csendes tag

    válasz bajusz15 #261 üzenetére

    Pont az ez egyik bajom. Többet dokumentálok kamerával, mint gyönyörködöm képekben a kis kijelzőn. Persze el tudnám viselni a rosszabb kamerát is valami extráért cserébe, de az nem az NFC. Sose használtam még élesben (volt rá kísérlet, de nem igazán jött be).
    Extra lenne a gorilla glass, mivel kerékpározás közben is nálam van, hegyi úton, erdőben (pont ezért kéne a jobb antenna), de ebben pont a Note 7 felé billen a mérleg nyelve.
    Nincs TV-m, de az infra az RGB LED szalag vezérlőmmel összehozható lenne.
    Az AMOLED jó dolog, de számomra inkább az akkuidő kitolása miatt, viszont nem nyer annyit vele, ami kompenzálná a nagyobb kapacitást.

    Samsungot inkább a minősége miatt vennék (bár a Samsung minőséggel nekem csak rossz tapasztalataim vannak), meg nem kell reklámok kigyomlálásával foglalkoznom (felvetődik ugye a kérés, hogy azon kívül mit kéne még, de az LG mellett is megszoktam már, hogy beszélünk valamiről, amire még rá se kerestem soha, és reklámként már el akarja adni, pedig pl facebook fel sincs telepítve, amiről ismert volt ez a hallgatózás, szóval azért szokom a kémkedést). De hát a lötyögős ujjlenyomatolvasó még nem zavarna, de a leírt hálózati probléma, ami az A50-et is érinti, már talán nálam is megreptetné a készüléket, pedig egyet se dobtam még el.
    Meg hát, ugrott már Samsung gari, mert beázott a készülék, pedig vizet is csak Wikipédián látott. A felhasználói értékelések is rendre negatívabbak az A40-nél, igaz, sokkal kevesebb is van. Vagy mert ennyire új, vagy mert nem veszik.

    Hogy értesítési LED, AOD, az nem érdekel. Ha fontos, hívnak, azt halljam meg.

    Pedig szimpatikus készülék. Mindegy, majd csak sikerül a kettő között döntenem. Vagyis három. Szóval még pénzérmét se dobhatok fel.

Új hozzászólás Aktív témák