Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Ez élhetőbb, nem állok neki nagyítóval keresni hogy miben tér el az A41-emtől (céges).
    Ha ugyanaz a kijelző (gyanítom), akkor könyörögve kérek mindenkit, hogy olyan barokkos túlzásokba, mint hogy szép a kijelző, ne essünk. Nem rossz, használható, kész.

    Van a kihipózottfuraszínű, és a túlszínesfuraszínű mód (természetes módban használom mindegyik telefont).
    Volt sok amoledes meg pár ips paneles telefonom (igaz, közép és felső közép kategória) de mindegyik sokkal normálisabb kijelzőjű volt.
    Konkrétan most megint egymás mellé tettem a Pixel 4A-val (tudom, picit drágább) - de a Pixelen tényleg jók a színek, tónusok, kontraszt, és a fényerő is pöpec.
    Az ujjlenyomatolvasót (ha szintén azonos) meg hagyjuk, 10ből 6 már jó találati arány :(

    Ezért a készülékért százszor inkább adnék pénzt mint az 5G-sért - de legalább másfélszer annyiért mérik, mint amit szerintem ér.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák