Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Reggie0 #39 üzenetére

    Szerintem szoftveresen nem, a minap néztem egy körképet, pedig nyitott lennék mást is kipróbálni. Apám Pi-zik ezerrel, ő szereti, egy komoly geotermikus projektben is bevetettek belőle egy marékkal már, de non-Pi eszköznél azzal tökölni, hogy hogy boot-ol, mivel boot-ol, ja az image nemjó, ja ez szar, az nemjó, ott állítsd át, konfig túrás, megy azzal is csak úgy hogy bla bla - ez a sok-sok "jobb kézzel vakarom a bal fülem" dolog az, ami riaszt az alternatíváktól. Meg igazából kicsiben általánosságban nem számít, nem azért az $5 előnyért fogok a másikhoz menni és utána howto-t kutatni a neten, mert földhözver a Pi ára. Nyilván ezres tételekben, nagy mutatványoknál más a dolog, de ott sem mernék eltérni a kitaposott úttól, meg én átlag felhasználóként nem is tudnék mit kezdeni vele. Öntözőrendszer, esővíz gyűjtés (és pumpálás), hidropónikus farm, talaj és egyéb szenzorok hada - ez mind Arduino, ők meg aggregálnak egy központi kütyüre, és az egésznek a feje a Pi, szóval .. ja és van még 1 Pi-m, ő a hifim lelke. Őt pláne nem adnám másért. Djááágaszááááágom. :DDD ;)

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák