Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz dokanin #32 üzenetére

    Én érdeklődéssel vártam a teszteket, de jelenleg mint csak kíváncsikodó, mert rövid távon egyelőre nem érdekel mekkora előrelépést tett az AMD a központi erőforrásvonalon magához képest, mivel casual felhasználóként teljesen elégedett vagyok a jelenlegi gépem teljesítményével (tudom, ez egyéni szoc problém :DDD )

    Ahogy a tesztből is látszik illetve a hozzászólók véleményéből is lejön: nagyot!

    Én csak azt sajnálom, hogy már sokadszorra játszódik el velük, hogy valami közbecsúszik náluk és nem sikerül a kezdetnél akkorát "ugraniuk", amekkorára képesek lennének.

    szerk2. Ja igen: érdeklődve várom a tavaszi W10 update-el mit fog tudni produkálni

    dokanin: tőled csak annyit kérdeznék: szerinted az nem arrogancia, hogy valaki csak azért regisztrál a fórumra, hogy leírja egyesek hozzászólásaiban mekkora arroganciát vél felfedezni?
    Ezen kicsit elgondolkodhatnál :K
    Mindekinek meg van a saját véleménye, amit lehet tiszteletben tartani avagy érdemben vitázni vele illetőleg skippelni is ;) Na ezt nevezném én arrogancia mentes fórumozásnak :B

    Szerk.

    Daywalker

    Arra nem fogadtatok ki fogja ezt az #1 hozzászólást elkövetni? ;]

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák