Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • caprine

    aktív tag

    válasz #86066176 #8 üzenetére

    Így kellene lennie de nem így van. Például nálunk a rendőrők fegyverhasználata eléggé le van szabályozva (katonaságot nem tudom), ha csak előveszi a fegyverét már írhat x oldalas jelentést. Nem tudom, hogy él-e még a dolog, de néhány éve még úgy volt és szerintem most is van egy kivétel, a vápos, ők is viselhetnek fegyvert és ők nagyon nincsenek leszabályozva. Egy vápos simán odanyomhatja minden figyelmeztetés nélkül a fejedhez a pisztolyát, aztán majd dumálhatsz neki hogy ő se nem rendőr, se nem katona. Pont emiatt sok razziához a zsaruk váposokkal mentek.

    Vagy ott van a rugós kés esete amíről írtam is egy logout-ot. 2004-óta be van tiltva, egyes fegyveres szervezeteknek engedélyezett, és valami miatt ezek közé bekerült a NAV is. Ha te egy mondjuk iktató vagy a NAV-nál aki a napi postát bontja és érkezteti, nálad már lehet rugós kés, de egy vadásznál akinek lőfegyver viselési engedélye is van annál nem lehet.

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák