Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz hcl #35 üzenetére

    Az említettek közül egyik sem cigizett, egyiknek sem volt autója sem.

    Nyilván vannak olyan emberek, akik elisszák a pénzüket, de egyébként a legtöbb fiatal diplomásnak teljesen rendben lenne a fizetése, a lakhatási problémát nem számítva, és ha nincs szülői segítség, hiába spórol, tesz félre, a legtöbbjüknek nem lesz saját lakása 30-35 éves kora előtt hitelre sem, gyerekvállalásra alkalmas lakás meg talán valamikor 40 után,, anélkül viszont gyerekei sem lesz a többségüknek, mivel ismerik milyen a bérlakás kultúra Magyarországon.

    Mondom ezt úgy, hogy én meg szerencsés vagyok ezen a téren, mivel jókor kaptam szülői segítséget lakásvásárláshoz, ami sokkal többet jelentett az elmúlt 7 évben, mint amennyit a fizetésemből félre tudtam volna tenni ezen idő alatt albérletben.

    A lényeg egyébként amit mondani akartam, hogy ne csodálkozzunk, ha sokan abban motiváltak, hogy elszórják a pénzüket, mivel a termékek, szolgáltatások még most sem olyan drágák a bérekhez képest, ellenben a hosszútávú célok arányaiban sokkal durvábban drágábbak most, mint a 90-es évektől számolva bármikor korábban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák