Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Annyit azért hozzátennék én is, hogy azért mert valaki nem szól hozzá, vagy nem úgy hogy az asztalt csapkodja, attól még nem biztos hogy tetszik neki az új rendszer, csak éppen teljesen feleslegesnek tartja hogy a parttalan vitákkal órákat elb*sszon a saját szabadidejéből.
    Vagy épp csak beletörődik csendesen az illető, de az is lehet hogy úgy véli hogy felesleges elmondania a véleményét, mert úgy sem lesz változás...

    Engem annak idején megtisztelt a PH és kaptam Szakértő rangot, majd egyik napról a másikra, se szü, se beszéd, elvették. Ezután TG lettem 2 számomra nagyon nagyon fontos topikba, majd egy nevetséges félreértés miatt attól is megfosztottak. Mégsem sírtam tele a forumot.
    Egyik sem tetszett, az aktuális "futárnak", az első Kalandor, a második Intruder2k5 volt, le is írtam nemtetszésemet, de tovább léptem.

    Ennyi idő után már bőven megtanultam hogy nincs értelme napokig pörögni valamit.
    Nyilván elmondhatja mindenki a véleményét, de ha a válasz nem olyan amilyenben reménykedtünk, attól még nem kell napokon keresztül 20-30 alkalommal leírni ugyanazt újra és újra...

    Tartom annyira értelmesnek a vezetést, hogy egy hsz is elég ahhoz hoyg felfogja amit mondani szeretnénk, nem kell leírni 100szor.

    Értem én hogy sz*r, nekem is az volt mindkét fent említett dolog, de szerintem mindenki számára vannak ennél fontosabb dolgok is...legalábbis őszintén remélem!

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Aktív témák