Új hozzászólás Aktív témák

  • FatalEror

    addikt

    válasz krizmo_ #12 üzenetére

    Fú én is átéltem egyszer hasonlót,amikor télen este jöttünk a sárga "M" betűs gyorskajáldából,és ott állt egy öreg néni,de már késő volt nagyon,én meg odamentem hozzá,hogy eltetszett tévedni vagy mi a fene,mondta,hogy várja a buszt,mondtam neki,hogy hazavisszük,mert kocsival voltunk,mondta,hogy nem akar a terhünkre lenni,hát mondom jól van,aztán inkább visszamentem az "étterembe",végig gondoltam ilyen idősen mit tud megenni,aztán kapott csirkefalatkákat,meg sült krumplit,meg 2 pohár(~1L) forró italt,már nem emlékszek mi volt,meg kikaptam a kocsiból egy vastag kb 3X3m-s takarót,(ez azért volt bent a kocsiba,hogy ha virágföldet vagy egyéb cuccot viszünk,akkor ne legyen dzsuvás a kocsi)a takaró ment a zacsi aljára arra az ennivaló,hogy ne lássa,oda adtam neki,és mondtam hogyha késne a busz akkor tudjon valamit enni,mert hideg van,boldogan elfogadta,én is örültem,majd legközelebb (kb. 1-1,5 héttel később)újra ott láttam,akkor már tudtam,hogy nincsen hova hazamennie,akkor majdnem sírtam,és most is tudnék,hogy egyeseknek milyen körülmények között kell élniük. :(((

    Másik ilyen helyzet amikor egyik este a házonkívült néztem,és volt egy család akik teljesen jól éltek,megvolt mindenük,és nem vágytak többre,de a férjnek önhibáján kívül volt egy balesete,és tolószékes lett,majd kirúgták,és istentelen körülmények között éltek,talán még most is élnek,az összes bútort eltüzelték,hogy tudjanak valamivel fűteni,gyertyával világítottak,ugye villany/gáz nem volt asszem csak hideg víz,zsíros kenyeret ettek magában és az is ki volt számolva,hogy melyik nap mennyit ehettek. :(
    Szóval ilyenkor tudja szerintem igazán átértékelni a helyzetét....

    Maga a cikk hasznos,mert jó volt ez a kis figyelmeztetés,nem gondoltam volna,hogy ilyen emberek is vannak.... :(

    HardCore is my LifeStyle

Új hozzászólás Aktív témák