Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz niof #66 üzenetére

    Lehet csak túl nagyok az elvárásaim, hogy 30 ezrekért minőséget kapjak.

    Én is szétszedtem, összeraktam többet is, de a minősége ugyanaz a rideg műanyag, a csavarok szintén, semmiben nem különbözik egy olcsó egértől.

    Kicsit fáj azért hogy a másik szobában van egy 13 éves párszáz Ft-os A4 tech ami napi sok órás használat után sem kopott meg, vagy lett mikrokapcsolós :N egyedül a gyári teflon talpak kezdtek el lejönni róla így 10+ év után, közben én 6 vagy 7 drágább egeret elfogyasztottam ezidő alatt, nyilván a szenzor ég és föld, de most nem is erről van szó :N

    Lehet hogy ennyire peches vagyok, vagy csak Te szerencsés az abyssus-al, de kb bármilyen egérre ráguglizok szembejön a felhasználóktól, hogy pár hónap után mikrokapcsolósok.

    Nem tudom milyen extra igénybevételt kaphat tőlem, még csak nem is csgo-zok vagy ilyesmi.

    Egyedül a deathadder 2013 volt az aminek a háza nem fényesedett ki, és az oldal gumiborítások sem váltak le (viszont gyorsan mikrokapcsolós lett az is), de az új Elite-ről már 2 hét után elkezdtek lejönni a gumik és csúnyán kopott is, haveromnál dettó sőt az övé 2 hónap után mikrokapcsolós is lett, egyszerre vettük egy helyen az bécsi Saturnban.

    Ő vett egy Blackwidow chromat is, amin néhány nap után megbolondult az RGB a numpadon, a billentyűk már fényesek és az E gomb nem működik, a csukótámasz foszladozik. Nekem a blackwidow 2016-al egyelőre nincs ilyen problémám, a ledek jók, a gombok működnek, de a keret ahol hozzáér a kezem az már néhány hónap után kifényesedett :D de nagyobb bajom ne legyen vele

Új hozzászólás Aktív témák