Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    Persze hogy nem cserélik a betört kijelzőt...persze hogy azért mert drága!
    Mert nálunk rengetegen mászkálnak olyan kategóriájú telefonokkal, amilyeneket igazából nem engedhetnének meg maguknak! :P
    Nem láttam/kerestem statisztikákat (mert valószínűleg nem is nagyon vannak), de mivel tömegközlekedem, óhatatlanul is látom, mit használnak az emberek körülöttem. Vagy több éves, ütött kopott szemetet, vagy pedig - és ez a gyakoribb! - felső közép vagy felső kategóriás telefonokat...középút gyakorlatilag nem létezik!
    Mivel nálunk (is) státuszszimbólum a telefon, rengetegen erejükön felül költenek rá, vagy ami a leggyakoribb, valamilyen szolgáltatói kedvezmény, főleg részletfizetés keretében tesznek szert a csúcskategóriás telóra. A részleteket még csak kinyögik valahogy (vagy apu, anyu, eltartó, kitartó, stb.), de egy nagyjavításra már nem futja! Majd ha tényleg (és nem csak a kormányközeli média szerint) dübörögni fog a gazdaság, talán változik a helyzet. Mert a másik megoldás, miszerint rend lesz a nép egyszerű gyermekeinek fejében, szerintem utópia! :P

    primus inter pares

  • Rover623

    félisten

    válasz HThomas #34 üzenetére

    Dettó!
    S6E esett olyan szerencsétlenül, hogy a hajlításnál kapott egy kvarcszemcsét.
    Nem cseréltettem a kijelzőt...használtan vettem a telót, az árával összemérhető a csere.
    Napi munkában nem zavar, bekapcsolt kijelzőnél nem látszik a repedés...ha végképp megdöklik, a kijelzőcsere árából veszek egy másik használt telót...de akár már egy S7E is belefér ugyanebbe a keretbe! :D

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák