Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz GeneraL_XTX #24 üzenetére

    Nekem volt PS3-am Killzonet is láttam, nem volt semmivel sem szebb szerintem mint egy GEOW pl. Szerinted az? (Magáról a játékról most ne is beszéljünk).

    Én továbbra is tartom, hogy az XBO-nak elég okos a hardvere (mint a fenti cikkből is kiderült), nem az eszetlen teljesítményre mentek rá hanem arra amiket a FEJLESZTŐK kértek. És ez megint az XBO javára billentheti a mérleget - de abban legalábbis biztos vagyok, hogy NAGY különbség nem lesz. (Akkor abból már látnánk valamit de nem látunk most sem ilyet pedig exkluzívokból mutogatott mindkét cég jócskán). A játékkínálat egy másik kérdés, nálam ott abszolút favorit az XBO de tudom, hogy másnak meg a PS4 lineupja tetszik jobban. Mindenesetre én továbbra is azt mondom, hogy várjuk meg a játékokat és utána temessük a boxot, ha a PS4-en tényleg szebbek lesznek az exkluzívok akkor elismerem, hogy "félre diagnosztizáltam", de PS3-ra is csak fanboy mondja szerintem, hogy szebb - egymás mellett nézve a kettőt már egyáltalán nem az, a multicímek meg legjobb esetben is egyformák...

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák