Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz vanhalen #90 üzenetére

    öhm..nem vagyok hülye, köszönöm :D..igen láttam hogy iPad-et írtál. igen értem mire gondolsz.nos..tudod én este nem gitározok :).vagy ha igen..maximum fejhallgató mellett az erősítőbe dugva :)..nálam se díjaznák elhiheted :)...

    és én is az általános felfogásról...
    és igen így van menjen zökkenésmentesen...az egész...pontosan..., az hogy megveszik-e a táblagépet vagy sem...ő dolguk. figyelj.. tudomásom szerint nem...a hozzá nemértő emberek vesznek ilyet...persze tudom létezik ez a véglet is.. de az alapeset az hogy az emberek tudatosan vesznek egy adott terméket, mert tisztába vannak valamilyen formába az adott géppel...a tulajdonságaival.. a többi ezenkívül már személyes tapasztalat.

    a kísérletezgetésekről..igen .. az átlagfelhasználó elvárja igenis hogy out of the box úgy menjen hogy ne legyen vele semmilyen probléma...

    és igen a név dominanciájával tisztába vagyok..természetesen az ember megpróbálja azt megvenni amibe bízik mert tudja hogy nem lehet rossz... én se vettem volna Sx gitárt mert tudom hogy nem megbízható"" helyette B.C. Rich mellett tettem le a voksom mert tudom hogy ,,megbízható"...csak hogy a te szavaiddal éljek :)...igen tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal :D... az emberek igen azért vesznek egy adott terméket mert megbízható...de azt ne mond hogy az általam felhozott nagy réteg akik a 13-19 éves csoportba sorolandók... nem azért veszik az iPhone-t pl. mert nem menő az ha egy beleharapott alma csüng a másik oldalán :D.. tudod hogy hány ilyen emberrel beszéltem?:D.. vicces volt azt a sok zagyvaságot végighallgatni :D...

    igazából a többi már off... és ez is elterelődött egy másik irányba...:/

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák