Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    Ó basszus ez mekkora fejlesztői meg marketinges fail. Kicsit szégyellem de ilyen jót rég nevettem. :DDD

    Még ha azt csinálták - és mellé kommunikálták volna - hogy a random fos telepítőkkel felmászott toolbarokat egy gombnyomásra lehetne kisöpörni (értsd: az összes kieget és a hozzá kapcsolódó adatokat nyom nélkül takarítaná ki), azt mondanám igen, ez hasznos dolog mert sokaknál tényleg ez valós probléma. De láthatóan nem így működik, mellette elbaszarintja a szinkronizációt is pl., meg még ki tudja mit (szép dolog az "elvileg átment mindent", de a fejemet merném rá tenni, hogy a gyakorlatban azért vannak "szürke zónák").

    Már nem azért, de ez így ebben a formában olyan mintha azt mondták volna, "bocs srácok, tudjuk, hogy rakás szar az egész, de itt egy takony egygombos kerülőmegoldás, püföljétek mindig ha baj van, hátha megjavul". Annál kevés rosszabb reklámot tudok elképzelni amikor már ők maguk vallják be, hogy ténylegesen komoly gondok vannak.

    A plugines fiaskó (amit végül sem sikerült normálisan megoldani, azaz hogy külön verziózzák a plugin API-t), a silent update tologatása (most néztem, még mindig nincs, bár legalább most már egy UAC ablak után magától települ, nem bugos szar a frissítést kereső névjegy ablak) után komolyan meg kell kérdeznem, mi a búbánatot csinálnak a Mozillánál. Nagyon úgy érzem ezt a RERO modellre való átállást abszolút nem gondolták végig és csúnyán beleszaladtak a faszerdőbe.

    [ Szerkesztve ]

  • julius666

    addikt

    válasz WonderCSabo #51 üzenetére

    Pedig ez a reset gomb pont erre való.

    Hát nem egészen, mivel új profilt hoz létre amivel próbál az eredetire hasonlítani. Én továbbra is kérdésesnek tartom mi az ami átmegy. Biztosan nem "minden", mert amúgy az új profil létrehozásának nem lenne értelme, csupán az add-onok kisöpréséhez ez nem kéne.

    De nem mellesleg nem is úgy próbálták "eladni" az új featuret, hanem mint egygombos varázsmegoldást a problémákra. Most majd a supportnál rá lehet sütni minden gondra, hogy kérem nyomja meg a reset gombot, mint a routereknél. ;]

    Egyébként nem értem, hogy mi ez a nagy felháborodás, egy 5 millió soros böngészőnél sokkal kevésbé komplex programoknál is van olyan lehetőség, hogy "reset to defaults".

    Jaj ne viccelj már, épp azt próbáltad az előbb bemagyarázni, hogy ez nem "reset to defaults". A "reset to defaults" gyári beállításokra állít vissza mindent. Ez teljesen nyilvánvalóan nem azt csinálja.

    Erről nem hallottam, adnál egy linket?

    A pluginek verziónkénti indokolatlan nem működésére gondoltam. Tudom hogy végül megoldották, csak sokára és hülyén. Amit a legeleje óta szajkóztam 0 energiabefektetés nélkül megoldotta volna a problémát. Pontosan tudod te is, mert itt szoktál lenni a topikokban.

    Most már UAC ablak sincs. :)

    Na és akkor nekem miért volt frissítésnél?

    Edit: Most látom hogy ez elvileg a legújabb verzió újítása, akkor majd a 13-asnál találkozunk.
    Mindenesetre ez is olyan amit az új kiadási rendszer előtt meg kellett volna még csinálni, arról nem is beszélve amit említettem, hogy bugos volt az about fül valamelyik verzióban és egész egyszerűen nem frissített csak ha direkt admin módban indítottam a böngészőt, ami igen csúnya fail megint csak.

    [ Szerkesztve ]

  • julius666

    addikt

    válasz WonderCSabo #53 üzenetére

    Közben nem figyeltem és új hsz helyett csúnyán beleeditáltam az előző hsz-embe, elnézést, még reggel van. :B

    Ja értem. Firefoxosként nekem a plugin == flash és társai, és amire Te gondoltál, az kiegészítő/kiterjesztés, ezért értetlenkedtem elsőre.

    Igazad van, ezért is elnézést. :B

Új hozzászólás Aktív témák