Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Na, ez egy érdekes módja a problémamegoldásnak. Tulajdonképpen mit is akar most a Mozilla? Elveszíteni a részesedésének igen nagy részét? Képzelem hány felhasználó örülne neki, ha a kiegészítőket és a szinkronizációs beállításokat újra kéne telepíteni valahányszor új verzióra frissül a Firefox, csupán a hatékonyabb működés miatt, ami megint csak addig tart, amíg fent nincsenek az adott kiegészítők és nincs szinkronizálva pár száz könyvjelző.
    Ennyi erővel akkor tiltsák le a kiegészítőtelepítési lehetőséget és kezdjék saját maguk írni a kiegészítőket, ha már annyira rohanhatnékjuk van, hogy nem várják meg, amíg a kiegészítők utolérik az új verziókat. Aztán csodálkozhatnak majd, ha pár év múlva több Linux disztribúciót használnak az emberek, mint Firefoxot.
    Mondjuk fura, hogy Chromium alatt sosem találkoztam kiegészítőkompatibilitási hibával, ami Firefoxnál azért előfordul. Nekem most megint ez került vissza a jobb Flash és az x264 támogatás miatt, habár a Firefox meg a Java-t támogatja jobban (CIB e-bankra például még sose tudtam belépni Chrome-ról és Chromiumról), illetve van pár igen jó kiegészítője, ami Chrome-ra nem akar elkészülni, mint a gyorsindítókat automatikusan frissítő Speed Dial, illetve a NoScript. Na meg a Ghostery is igen furán működik Chrome/Chromium alatt...
    Szerintem ki kéne venni mindkét böngészőből azt, ami jó és csinálni egy újat belőlük. Chromifox. Furán hangzik, de tarolhatna.. :)

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák