Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz BlackPriest #14 üzenetére

    Én ezért szeretem "a gyere el, próbáld ki, akár órákon át, fizess és vidd haza" jellegű üzletelést (bár ebből is volt már egyszer bajom, de ez egy másik történet). Volt már vagy 20-30 előreutalásos üzletem (javarészt nekem utaltak) és soha nem fordult meg a fejemben, hogy na majd jól átverem. Akiknek én utaltam előre, azok is mind régi megbizható tagok voltak, nem volt gond egyszer sem.

    Persze van az is amit Parci ir, de szerintem az a kisebb százalék, hogy egy régi motoros (aki naponta többször is aktiv), ne vegye észre, hogy valaki ellopta az acc.-ját. Egy nap alatt, meg majdcsak nem bonyolitanak le egy sikeres üzletet (mármint ez a remény része a dolognak :B ), amennyi idő alatt szól egy PH-s bennfentesnek, hogy mondjuk azonnal tiltsák a profilját.

  • imibogyo

    veterán

    válasz hcl #116 üzenetére

    Persze. Én sem csak helyben üzletelek, de azért legtöbbször így oldom meg. Nem kizárólagos megoldásnak szántam a mondandómat, csak egyfajta "jó megoldás"-nak, amikor megvalósítható a személyes tali.

    (#117) Hintalow:
    Nem is írtam ellenkezőjét sehol sem. De vevőként én "szinte" mindig olyanokkal üzletelek és üzleteltem eddig is, akiket szinte minden nap látok itt PH-n, vagy legalábbis rendszeresen találkozom a nevével és egyébként is egyfajta megbecsült tagja a PH közösségnek. Eddig még mindig sikerült olyan megbízható emberrel üzletelnem, akivel adott esetben akár már jó pár éve, vagy sok-sok hónapja "ismerjük" egymást napi szinten innen a PH-ról. Persze lehet csak azért, mert eléggé be van szűkülve az érdeklődési köröm, valamint azért, mert a személyes találkozót és a kipróbálási lehetőséget erőltetem mindig.

    Eladóként persze más a gyerek fekvése, de itt is betartok pár szabályt. Őstag rang alatt csak úgy vásárolhat tőlem akárki, hogy vagy előreutalja az összeget és akkor postázom, vagy szépen eljön személyesen, kipróbálja a terméket és fizet, vagy megoldunk máshol egy személyes találkozót, de akkor meg ugye ő nem tudja feltétlenül kipróbálni a terméket (amit én nem szeretek). Egyébként én a legvégső esetben szoktam postázni, jobb szeretem eladóként is a személyes találkozót és ez garancia a vevőnek is. :K

Új hozzászólás Aktív témák