Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz Penty #14 üzenetére

    A cikkben (az utolsó mondat kivételével):

    "...az intézkedés közben dulakodás alakult ki, melyben a mérnök megsérült..."

    Dulakodás azért alakul ki, mert valaki ellenáll az intézkedésnek, vagyis ő "kezdi a balhét". A rendőrök nem azért mennek ki a helyszínre, hogy megverjenek, hanem azért, hogy intézkedjenek (esetleg elfogjanak),nyilván eközben nem tűrnek ellenállást, az intézkedés alá vont személy csak a saját helyzetét nehezíti. Ez szerintem bármely más országban is ugyanígy ment volna.
    Lehet rögtön a rendőrségre mutogatni és játszani az áldozatot, és utólag konteókat gyártani, talán ha nem akart volna kétszer is betörni a szomszédjához, akkor hitelesnek tűnne a sztori. A zaklatott kommentek között pedig a "niggerezés" arra utal, hogy bizony voltak problémái rendesen, normál esetben nem mérnökre vall ilyesmivel dobálózni. Természetesen bárki életében lehetnek problémák, rossz döntések, de úgy érzem, attól, hogy egy köztiszteletben álló emberről van szó, még nem kell azonnal figyelmen kívül hagyni az ő felelősségét.
    Csak a saját, szubjektív véleményemet írtam le, mert szükségesnek éreztem, és remélem, hogy nem számítok trollnak emiatt.
    Mindazonáltal tisztelgek Murdock emléke és munkássága előtt, nyugodjon békében. :R

    Up the Irons!

  • EmberXY

    addikt

    válasz username9989 #41 üzenetére

    Tisztelettel kérdezem, hogy miért lesz automatikusan "áldozat" abból, akire rendőrt kell hívni? Ráadásul kétszer? Ha nem lett volna indokolt, szerinted rabosították volna? :F

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák