Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Drughi #472 üzenetére

    Ezt tudom, csak hétfőn lesz feldolgozva. Úgy voltam leütöm minél hamarabb, miért ne. Pár hete megrendeltem a nillkin, mofi tokokat, előlapra üveg fóliát, hátlapra sima fóliát, még a kamera is fóliázva lesz, remélem ezek sem késnek túl sokat.

    De első a teló, nagyon várom már, első dolgom lesz call of duty mobile graphic high-fps limit max-ot próbálni, pénteken van a következő kvalifikáció, legkésőbb addig érkezzen már meg =)

    Fogok írni pár nappal később, hogy mik a tapasztalatok, nem csak úgy általánosságban, hanem az előző, Honor 8X-hez viszonyítva. És persze, első nap elindítom a boot nyitást, menjen rá minél hamarabb az eu rom, dupla kopp ébresztés&altatás miatt, jó ég, mennyire szerettem ezt Meizun...
    Eléggé benne voltam a Honor világában, itt az MA-n londoni utat nyertem a Honor 20 series bemutatóra, redditen nemzetközi fronton Magicwatch 2-t, stb stb, Honor star programba beválasztottak, stb stb. Nagy váltás, ezzel egyetemben az elvárás is érthető. Xiaomi még nem volt, ez a teló viszont nekem készült. Próbálok türelmesen várni =) CPU ki lesz hajtva rendesen.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák