Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Peter

    aktív tag

    Sziasztok!
    Note 11 4g dual sim (2201117ty) telefonom van global rom-al.
    Tudtok ajánlani olyan romot helyette ami stabil, és működik a hívásrögztés funkció is benne?
    Köszi! :R

    <<<KEEP IT REAL!>>>

  • Mr.Peter

    aktív tag

    Sziasztok! Eléggé kivagyok már a Note 11 es telefonjainktól. Nekem 4G 64Gb, asszonynak 4G 128Gb van. Messenger nem jelez, email néha jelez neha csak ha megnyitjuk.
    Ezenkívül újszülött gyermekünk hordozható légzésfigyelő alkalmazása ami bluetoothon keresztül működik, random bezáródik, és akkor a kütyü ki is kapcsol. :((
    Beallitasok, Gyari alkalmazasok, Biztonsag menü alatt az akkumlator optimalizálás kikapcsolva.
    Kivalasztott alkalmazas(messenger, gmail, babamonitor) alkalmazasok menüben Akkukulátor kimélő módnál kiválasztva, hogy Nincs korlátozás.
    Ezt a hozzászólást is vagolapra masolom amikor kilépek megnézni, hogy melyik menüben mit állapítottam, mert eltűnik a hozzászólás, és betölti a fórumot.
    Elővettük a regi Samsungot és azzal bébiőrözünk. Katasztrófa ez a telefon. Külföldi fórumokon is kerestem. Ott fejlesztői módba lépve kellett volna ügyködni. Persze az én telefonomon már nincs olyan menü. Aztán a telefon verzióra 5-10 szer rápöttyintve sikerült fejlesztői beállításokba lépni. Ott kiválasztottam, az alkalmazások résznél, hogy Hátterfolyamat korlátozása: Nincsenek háttérfolyamatok(szerintem csak rosszulforditottak és ez jelenti azt hogy nincs korlátozás)

    Ezek ellenére is bezárja a kiválasztott appokat .
    A telefonokat ujrainditottuk, egy ideig nem zárta be az appot, aztán ugyanúgy mint korábban. A Fejlesztői beállítások meg visszamentek maguktól alapra.
    Az always ön kijelző meg egy vicc, hogy 10 másodperc nekik az always. :F
    Van valakinek ötlete?
    Megyek és esküszöm veszek egy Samsungot, ezeketeg féláron eladom :W

    <<<KEEP IT REAL!>>>

  • Mr.Peter

    aktív tag

    válasz Directors #1244 üzenetére

    Köszönöm! Én telefonomon beállítottam, asszonyé eladó. A bébiőrös appot állandóan lelövi a telefon. Régi Samsung A70 en tökéletesen megy, így "visszaköltözött" abba.
    Garis Note 11 128Gb NFC 4Gb RAM eladó. :(

    <<<KEEP IT REAL!>>>

Új hozzászólás Aktív témák