Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    válasz paolinho #400 üzenetére

    Feltettem az Indonéz romot, valóban MIUI a tárcsázó és az sms app Note 10 esetén is.
    Viszont eléggé le van maradva frissítések tekintetében a Global-tól (V12.0.10), így inkább utóbbira esett a választásom - a Google tárcsázót és sms appot meg majd megszokom.

    Minden tökéletesen működik benne szinte. Azt elfogadom hogy egyes appokat nem lehet letiltani, de nem lenne rossz, ha a gyári launcher-rel a gyári appok ikonjait is el lehetne tüntetni, nem csak az utólag telepítettet. A Poco launchert próbáltam, de az nem támogatja a gesztusvezérlést, így az kiesett nálam.
    Az AOD ebben is csak 10 mp-es, inkább nem is használom, így nem sok értelme van.

    Ha valaki tokot keresne a telefonhoz, a Spigen Ultra Hybrid-et ajánlom, védi a kamerát meg a kijelzőt is, de még nem annyira vastag. Kicsit olyan mint régen a Ringke Fusion tokja, abból már csak a Fusion X van, az nekem nem tetszik.

    Amúgy nem tudom ki hogy van vele, de én az amoled kijelzőtől kicsit többet vártam. Mármint nem rossz, a Note 7-et mellé téve utóbbi egyértelműen fakóbb, de az emlékeimben (régi Samsung S széria) szebbként élt. Van a közelben egy Samsung A52, na annak a kijelzője tényleg olyan, mint amire emlékszem :D Viszont az majdnem kétszer annyiba is kerül (Note10 64GB - A52 5G) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák