Új hozzászólás Aktív témák

  • gthomma

    senior tag

    válasz Viktor0610 #36 üzenetére

    " Xiaomi Redmi 9C – A külalak már jeles
    Bevallom, tesztelőként nagyon szerettem a Redmi 8-at, mert ez az első olyan mobil, amit magamnak is elfogadnék. Szerintem kis pénzből sokkal nehezebb kihozni egy jó telót, 300 000-ért nem nagy kunszt egy Xiaomi Mi 10-et letenni az asztalra. Ráadásul a flagship kategóriában minden hiba sokkal jobban fáj, a Redmi 8 és a Redmi 9 kapcsán meg olyanok vagyunk, mint apa a hülye gyerekével: hajlamosak vagyunk mindent elnézni neki.
    Vagy legalábbis majdnem mindent, de megkértem a Xiaomishopot, hogy ne a 2/32-es verziót, hanem a 3/64-eset küldje, megkímélve ezzel a saját és a kedves olvasó idegeit az összeroppanástól. 2020-ban ugyanis senkit nem büntetnék azzal, hogy egy 2 GB RAM-mal szerelt telefont próbálok rátukmálni, mert akkor úgy járnék, mint a Teclast F7S kapcsán: hogy még netezésre sem lenne jó. Szerencsére a nagyobbik verziónál nem ilyen gyászos a helyzet, mindenképpen azt vegyétek."

    Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

Új hozzászólás Aktív témák